|
Po dzisiejszym meczu widzę, że kabareciarze z R22 muszą odpocząć po wakacjach za 250-400 tys Euro w Turcji. Myślę, że odpoczną po jakiś czterech kolejkach a w szóstej już będą zmęczeni rundą. Pozostanie tylko odliczać każdą kolejną kolejkę do końca sezonu i ...następnych wakacji w 5-gwiazdkowym hotelu w jakimś fajnym kurorcie. Myślę, że Bednarz już powinien przeglądać oferty biur podroży.
|