wolfy napisał(a):

Jest.
Kto podjął decyzję o przekazaniu mu drużyny? Kto podjął decyzję o pozostawieniu go na stanowisku?
Łysa Piąta Kolumna.
Dlaczego nie mamy specjalisty od fizjologii? Bo Probierzowi nie był potrzebny. A kto to klepnął?
No właśnie.
|
No właśnie, kto? Bo może Cupiał? Zresztą to nieistotne. Najwyraźniej uznali, że nie da się spaść przy takiej przewadze nad Podbeskidziem i Bełchatowem nawet z Kulawikiem. To, oczywiście, ten lepszy wariant. Gorszy jest taki, że żadnego "lata odnowy" nie będzie i powoli "gaszą silnik".