Wyświetl pojedynczy post
wilis
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1153
Stary 24.02.2013, 22:50
Rafał_TS napisał(a):Wyświetl post
Kula już nawet nie wie co gada

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=kkw9-ft5Fqw

Też mi jest go szkoda bo wydaje się sympatyczny gość, no ale na trenera to się nie nadaje
Ja cie pier.... Nie wierze.
37 543 km za swoją drużyną...
Odpowiedz cytując