Temat
:
Tomasz Kulawik byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
wilis
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline
#
1153
24.02.2013, 22:50
Rafał_TS
napisał(a):
Kula już nawet nie wie co gada
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=kkw9-ft5Fqw
Też mi jest go szkoda bo wydaje się sympatyczny gość, no ale na trenera to się nie nadaje
Ja cie pier.... Nie wierze.
37 543 km za swoją drużyną...
wilis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wilis
Znajdź inne posty napisane przez wilis