Temat
:
[16 kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków, 24 lutego 2013, godz. 14:30
Wyświetl pojedynczy post
davids
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
232
24.02.2013, 22:49
Jak śmie Sikorski nosi nr 23 na plecach ten zawdonik nawet na orliku by sobie nie dał radu w Gimnazjóm Trenerze przejrzyj na oczy jak nie masz na pastników to wystaw tam bramkarza bedzie to samo
davids
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do davids
Znajdź inne posty napisane przez davids