Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 24.02.2013, 22:18
riv napisał(a):Wyświetl post
zremisować z bełchatowem to kpina i kompromitacja!
Nie oglądałeś meczu to się może nie wypowiadaj. Biorąc pod uwagę jego przebieg - jeden punkt po stronie plusów. Mogliśmy wyjechać z zerem.
Zresztą - chcesz zobaczyć prawdziwą kpinę i kompromitację? Obejrzyj sobie powtórkę.
Remis się może zdarzyć, taka gra to już nie przypadek...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.02.2013 o godz. 22:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując