riv napisał(a):

|
zremisować z bełchatowem to kpina i kompromitacja!
|
Nie oglądałeś meczu to się może nie wypowiadaj. Biorąc pod uwagę jego przebieg - jeden punkt po stronie plusów. Mogliśmy wyjechać z zerem.
Zresztą - chcesz zobaczyć prawdziwą kpinę i kompromitację? Obejrzyj sobie powtórkę.
Remis się może zdarzyć, taka gra to już nie przypadek...