El'kabat napisał(a):

Są w Warszawie tacy przewoźnicy jak iCar w Krakowie?
Potrzebuję jutro rano przejechać z dworca centralnego na Wilanów i żeby mnie kasztany spod dworca nie skasowały na x złotych.
|
519454646
221001333
nazw nie znam... w tel. ma zapisane jako "tanie taxi"
30 może 35 zł. powinno ci wyjść.
jest jeszcze tani eco taxi czo jakoś tak... moja baba mówi że najtańszy