Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26900
Stary 24.02.2013, 22:04
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Są w Warszawie tacy przewoźnicy jak iCar w Krakowie?
Potrzebuję jutro rano przejechać z dworca centralnego na Wilanów i żeby mnie kasztany spod dworca nie skasowały na x złotych.

519454646
221001333

nazw nie znam... w tel. ma zapisane jako "tanie taxi"
30 może 35 zł. powinno ci wyjść.

jest jeszcze tani eco taxi czo jakoś tak... moja baba mówi że najtańszy
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 24.02.2013 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując