Temat
:
Tomasz Kulawik byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
1148
24.02.2013, 22:03
Pszenno-buraczana drużyna pasuje jak ulał do pszenno-buraczanego trenera.
Już po raz kolejny tu piszę - Kula odejdź, byłeś fajnym piłkarzem, ale jesteś dennym trenerem!!
ooona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ooona
Znajdź inne posty napisane przez ooona