Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1146
Stary 24.02.2013, 21:56
A ja kolejny raz jestem pod wrażeniem wakacji w Turcji. Kulawik po pierwszym spotkaniu "Zakładaliśmy przed meczem, że zagramy agresywnie. Można powiedzieć, że tak prezentowaliśmy się tylko przez kilka minut."
Czyli to wszystko udało się wypracować przez kilka tygodni, normalnie masakra. Czasami mam wrażenie że oni jakby przez tą całą przerwę siedzieli w domu i nie grali żadnych sparingów to byliby lepiej przygotowani do sezonu.
Odpowiedz cytując