|
jeeeezu. przegapiłem dzisiejszy mecz i chyba wyszło mi to na dobre (karnetu niet i chyba tak zostanie)...zremisować z bełchatowem to kpina i kompromitacja! Jeżeli nie spadniemy z tą grupą przepłaconych amatorów w tym sezonie to spadniemy w następnym.
|