Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 24.02.2013, 21:49
jeeeezu. przegapiłem dzisiejszy mecz i chyba wyszło mi to na dobre (karnetu niet i chyba tak zostanie)...zremisować z bełchatowem to kpina i kompromitacja! Jeżeli nie spadniemy z tą grupą przepłaconych amatorów w tym sezonie to spadniemy w następnym.

Odpowiedz cytując