Drozd napisał(a):

Panowie z lemingami często nie ma dyskusji, zostaje albo przemilczeć albo nazwać. Chłopak sie bardzo stara żeby nazwanie skutkowało banem. A reszta stada robi za donosicieli. To już chyba konwulsje
|
A Ty co tutaj robisz jak nie donosisz

? I to jeszcze probujesz przyspieszyc bana dla niewygodnego rozmowcy. Zreszta reszta stada tez donosila wczesniej. Nie wierzysz? Cofnij sie kilka stron wstecz tematu z pytaniami do moderatowrow

Zauwazylem ze na tym forum panuja takie zasady wiec postanowilem do nich dorownac inaczej dostalbym sam bana poniewaz ktos donioslby na mnie

Jak widac niektorym wolno wiecej... Czytalem gdzies jak Arapacho sie obruszyl kiedy Wislak do Wislaka rzucil inwektywą. Szkoda ze teraz kiedy Wilacy obrzucani nie moga liczyc na pomoc tego usera. No tak zapomnialem. Milosc do Wisly schodzi na drugi plan kiedy nie ma milosci do PIS...