Arapaho napisał(a):

|
W tym że 7 lat temu obaj wyżej wymienieni twierdzili że chcą zmiany systemu ,opowiadali się za pewnymi wartościami- obaj dostali więc szanse . Po tym jak zostali odstawieni na boczny tor -z powodów różnych- jedynym ich celem jest niszczenie Kaczyńskiego i dlatego uzyskali nieformalne poparcie mediów gównianego nurtu i rządu Tuska na tworzenie niby narodowej opozycji .NIe ma w nich żadnej ideii propaństowej , żadnego planu gospodarczego.Nic , null. Taka jest różnica. Jak tego nie wiesz to jesteś ciemny jak dwunasta w nocy ,choć myśle że jednak wiesz.I sam się w to wpisujesz
|
Zaraz pojawi się Drozd.
Nie posądzałbym ich o braku ideii propanstwowej, z planem gospodarczym się zgadzam. Nie każdy lekarz jest od wszystkiego i nie każdy polityk jest od gospodarki, zdrowia czy finansów. Zaczynasz uogolniac a wydawalo mi się ze masz jednak chłodna głowę.