Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 24.02.2013, 21:03
Wisła w tym sezonie jest jak ta rana w sercu. Z każdym takim wynikiem boli coraz bardziej. Przez zimę odpocząłem od Wisły, ale teraz widzę, że zanosi się na kolejne przykre chwile i ciągłe wkur*ienie. Na Boga, czy te łamagi nie mają serca, że przez nich muszę tak cierpieć?
Odpowiedz cytując