wolfy napisał(a):

Dobra, żeby nie było że tylko narzekam: fryzura Sikorskiego dzisiaj - zjawiskowa!
Jestem pewien, że w barach dla mniejszości miałby (ma?) niezłe branie.
Jak ktoś widzi jeszcze jakieś pozytywy, to niech wpisuje. Im więcej, tym lepiej.
|
Pierwszy raz w zyciu piekłem kurczaka, którego jadłem z zoną w czasie meczu. Smakował wyjątkowo. Jeśli przeżyjemy dam znac.