|
Bida z nędzą i dwa metry mułu.Dzisiejszego meczu nie należy rozpatrywać w kategoriach zyskanego 1 punktu tylko 2 punktów straty do Podbeskidzia-które chyba całą wiosnę będzie nas gonić.
Jak w ....e dostaniemy w BB to w ciągu 2 kolejek odrobią do nas 5 punktów i zacznie się faktycznie obrona przed spadkiem...
|