Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 24.02.2013, 21:00
Bida z nędzą i dwa metry mułu.Dzisiejszego meczu nie należy rozpatrywać w kategoriach zyskanego 1 punktu tylko 2 punktów straty do Podbeskidzia-które chyba całą wiosnę będzie nas gonić.

Jak w ....e dostaniemy w BB to w ciągu 2 kolejek odrobią do nas 5 punktów i zacznie się faktycznie obrona przed spadkiem...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując