wolfy napisał(a):

Dobra, żeby nie było że tylko narzekam: fryzura Sikorskiego dzisiaj - zjawiskowa!
Jestem pewien, że w barach dla mniejszości miałby (ma?) niezłe branie.
Jak ktoś widzi jeszcze jakieś pozytywy, to niech wpisuje. Im więcej, tym lepiej.
|
Fryzura Sikorskiego
Nie dostaliśmy 3 w plecy
Ten punkt przybliża nas do utrzymania
Nikt nie umarł na zawał na boisku
Nie musieliśmy oglądać Sarkiego
Melikson był najlepszym zawodnikiem (w swoim) meczu

Nie straciliśmy bramki
I najważniejsze:
Nasz treneiro jest ukontentowany
