Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 24.02.2013, 20:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobra, żeby nie było że tylko narzekam: fryzura Sikorskiego dzisiaj - zjawiskowa!
Jestem pewien, że w barach dla mniejszości miałby (ma?) niezłe branie.

Jak ktoś widzi jeszcze jakieś pozytywy, to niech wpisuje. Im więcej, tym lepiej.
Fryzura Sikorskiego
Nie dostaliśmy 3 w plecy
Ten punkt przybliża nas do utrzymania
Nikt nie umarł na zawał na boisku
Nie musieliśmy oglądać Sarkiego
Melikson był najlepszym zawodnikiem (w swoim) meczu
Nie straciliśmy bramki

I najważniejsze:

Nasz treneiro jest ukontentowany
Odpowiedz cytując