Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 24.02.2013, 20:49
Ja mam dwa. Kosa - dalej umie dośrodkować i kondycyjnie lepszy od Iliewa mimo że broda już siwa
A drugi to Pareiko zaskoczył mnie - raz udało mu się wykopać piłkę nie w aut, widać praca z nowym trenerem nie idzie na marne
Odpowiedz cytując