wolfy napisał(a):

Dobra, żeby nie było że tylko narzekam: fryzura Sikorskiego dzisiaj - zjawiskowa!
Jestem pewien, że w barach dla mniejszości miałby (ma?) niezłe branie.
Jak ktoś widzi jeszcze jakieś pozytywy, to niech wpisuje. Im więcej, tym lepiej.
|
Zmniejszyliśmy stratę do Legii.
Mnie najbardziej boli, że podstarzały Kosowski był dzisiaj naszym najlepszym zawodnikiem. Widać, że przespieszenie już nie to, ale jako jedyny starał się rozegrać coś z pierwszej piłki. Co z tego jak po takim podaniu adresat głupiał i zaraz była strata.