Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 24.02.2013, 20:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobra, żeby nie było że tylko narzekam: fryzura Sikorskiego dzisiaj - zjawiskowa!
Jestem pewien, że w barach dla mniejszości miałby (ma?) niezłe branie.

Jak ktoś widzi jeszcze jakieś pozytywy, to niech wpisuje. Im więcej, tym lepiej.
Zmniejszyliśmy stratę do Legii.

Mnie najbardziej boli, że podstarzały Kosowski był dzisiaj naszym najlepszym zawodnikiem. Widać, że przespieszenie już nie to, ale jako jedyny starał się rozegrać coś z pierwszej piłki. Co z tego jak po takim podaniu adresat głupiał i zaraz była strata.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 24.02.2013 o godz. 20:41.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując