Galonek napisał(a):

|
Najgorsze jest to, że w ciągu całego spotkania nie zaobserwowałem ani jednego schematu rozegrania akcji. Ba! Nie widziałem nawet ani jednej próby zastosowania takowego. Byle się utrzymać.
|
A skąd mają wziąć schemat do grania? Gdyby zamknęli Kulawika w składziku zagrali by lepiej...
No cóż ale skoro zaskoczyli nas walką....