Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 24.02.2013, 20:02
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze jest to, że w ciągu całego spotkania nie zaobserwowałem ani jednego schematu rozegrania akcji. Ba! Nie widziałem nawet ani jednej próby zastosowania takowego. Byle się utrzymać.
A skąd mają wziąć schemat do grania? Gdyby zamknęli Kulawika w składziku zagrali by lepiej...

No cóż ale skoro zaskoczyli nas walką....
Odpowiedz cytując