|
Hahaha Czytam weszło i pojazd po nas non-stop.
Zero nowości dzisiaj, jak byliśmy hujowi jesienią tak jesteśmy i dziś a oni łacha dra ale z czego? To już zostało wszystko napisane, przeanalizowane i przetrawione.
Po pierwsze nie ma materiału ludzkiego na super wynik. Jest na lepszą grę niż dziś ale o ile? O 20%? Nasza gra z tymi piłkarzami dupy nie urwie.
Nie spadnijmy i myslmy o lepszych czasach.
wolfy pytanie jest inne. Czy bez Meliksona gramy gorzej... Chyba nie.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 24.02.2013 o godz. 19:44.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|