|
ciekawi mnie reakacja trybun podczas meczu z Podbeskidziem. Piłkarzy nie zmienimy ale trenera powinniśmy już teraz. Nie ma sensu się specjalnie rozpisywać ale liga już przegrana. Nowy trener powinien być zakontraktowany przynajmniej do Grudnia aby mógł spokojnie popracować. Jeśli chodzi o Kulawika, to po co on w ogóle wychodzi z szatni. Szkoda gościa wozić na wyjazdowe spotkania a w Krakowie z trybun będzie mógł lepiej ocenić grę zawodników
|