tedyy napisał(a):

|
to wpuszczać młodych jakkolwiek by grali na pewno nie zagrają gorzej
|
Tego do końca nie wiadomo...
Młody Chrapek wtopił się dziś w poziom starszych kolegów. Na ławce z młodych był jeszcze tylko Stolarski. Chłopaki z ME też pokazują klasę. Nie ma nikogo, na kim można by myśleć o budowaniu drużyny na przyszłość.