Wyświetl pojedynczy post
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.02.2013, 19:12
tedyy napisał(a):Wyświetl post
to wpuszczać młodych jakkolwiek by grali na pewno nie zagrają gorzej
Tego do końca nie wiadomo...
Młody Chrapek wtopił się dziś w poziom starszych kolegów. Na ławce z młodych był jeszcze tylko Stolarski. Chłopaki z ME też pokazują klasę. Nie ma nikogo, na kim można by myśleć o budowaniu drużyny na przyszłość.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując