Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 24.02.2013, 19:08
To był dramat i jedyny pozytyw, że udało się zachować 'status quo' z GKS. Naprawdę, nie ma się co skupiać nad pucharem polski i walczyć o awans, dokładając sobie kilka meczy, bo nasz "mecz sezonu" to za tydzień z PBB...
Odpowiedz cytując