Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 24.02.2013, 19:01
ślimak napisał(a):Wyświetl post
A miało nie być gorzej... zawsze może być
Ch.. wie o co chodzi. Wygląda to na totalnie zje..ny okres przygotowawczy. Są zajechani.
Albo grają pytę bo nie dostają kasy albo nie rozumieją trenera albo... nie wiadomo co...
Bo chyba stać ich na znacznie więcej.
to wpuszczać młodych jakkolwiek by grali na pewno nie zagrają gorzej
Odpowiedz cytując