fialo napisał(a):

Że co ?
Kiedy Doktor Kołek trafiał "bramkę za bramką"? Oni wraz z Sikorską są siebie warci, tylko tyle że Drewnialdo Cwetan zarabia pewnie z trzy razy więcej
Ten sam poziom żenady, my nie mamy pół napastnika w tym momencie.
|
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=19390&id_sezon=77
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=19390&id_sezon=79
mam dla Ciebie złe wiadomości bo Cwetan jak strzelał to seriami