|
Trzeba było wejść w gazie tylko w pierwsze mecze rundy aby mieć zapewniony spokojny byt. Bardzo łatwy terminarz ale widać że ewidentnie coś jest spieprzone. Nie rozumiem tego... tylu doświadczonych zawodników po niby dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym na zielonej trawie jest gorsza nie znacznie ale moim zdaniem jest od dzieciaków z Bełchatowa.
Kulawik perfekcyjna gra aktorska nie ma jak to przelewanie pewności siebie na zawodników i spokój na konferencji... jeśli trenera bierze panika już po pierwszym meczu rundy to znaczy że jest źle.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 24.02.2013 o godz. 18:58.
|