|
A miało nie być gorzej... zawsze może być
Ch.. wie o co chodzi. Wygląda to na totalnie zje..ny okres przygotowawczy. Są zajechani.
Albo grają pytę bo nie dostają kasy albo nie rozumieją trenera albo... nie wiadomo co...
Bo chyba stać ich na znacznie więcej.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|