qqq_b napisał(a):

|
A my ile mamy? Bo pewnie też coś ok. 200-300 mln zł. Śmianie się z Legii w momencie gdy my jesteśmy w czarnej dupie to na prawdę rozsądne :/ Pewnie my dostalibyśmy od nich 3 w plecy z taka grą co pokazaliśmy dzisiaj. Tak więc radze się opanować.
|
Wisla ma obecnie ok 50 mln dlugu, w ostatnich latach wiekszosc kasy za transfery poszly do kieszeni Cupiala dzieki czemu dlug spadl dosyc znacznie.