Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22896
Stary 24.02.2013, 18:29
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
A my ile mamy? Bo pewnie też coś ok. 200-300 mln zł. Śmianie się z Legii w momencie gdy my jesteśmy w czarnej dupie to na prawdę rozsądne :/ Pewnie my dostalibyśmy od nich 3 w plecy z taka grą co pokazaliśmy dzisiaj. Tak więc radze się opanować.
Wisla ma obecnie ok 50 mln dlugu, w ostatnich latach wiekszosc kasy za transfery poszly do kieszeni Cupiala dzieki czemu dlug spadl dosyc znacznie.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując