Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 24.02.2013, 17:51
W tym sezonie się utrzymamy. Chyba, że Podbeskidzie będzie lało wszystkich jak wczoraj Ale w przyszłym sezonie, jeśli dalej będziemy tak grać, to będziemy faworytem do spadku.
Odpowiedz cytując