|
Po dzisiejszym mecz stwierdzam,że nie posiadamy w naszym klubie napastnika.Czy nie lepiej byłoby dać szansę Małeckiemu z przodu?Iliev jak dla mnie jest skończony w tym klubie.Wolny...kiwa się bez sensu...zupełnie jak amator ! Kosowski to chyba...nasza najjaśniejsza postać... Gdybyśmy dziś grali z kimkolwiek innym skończyłoby się pogromem naszej drużyny.Nie martwi mnie już ten wynik ale...zero koncepcji gry.Nic się nie zmieniło.Spaść raczej nie spadniemy.Ale jeśli nic się nie zmieni w przyszłym sezonie jesteśmy głównym kandydatem do spadku.Boże jakich my czasów doczekaliśmy.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|