Najlepszym podsumowaniem tego meczu jest statystyka strzałów AŻ 3 Celne ! o zgrozo ,taki bilans powinien nastąpić w dobrych czasach po jakiś 5 minutach gry Wisły...pyta straszna zero pomysłu na grę ,sikorski to jest już w ogóle dno jakiego nie widziałem w życiu,znalazłbym lepszych chłopaków na podwórku od niego...jak z młodą Gieksą nie potrafimy to ja już na prawdę nie widze nawet utrzymania...przykre to wszystko,jakby oni jeszcze coś grali ale oni nie potrafią wymienić nawet 3 szybkich podań,wszystko jest przewidywalne... za pare kolejek będziemy mieli nową przyśpiewke ; Nigdy Nie spadnie Wisełka nigdy nie spadnie
