Nie oglądałem meczu, ale generalnie wynik mnie nie zaskoczył. Mamy potężne problemy w ofensywie nie od dziś. Generalnie to spodziewałem się porażki, bo popatrzcie, my z dwoma najgorszymi ekipami ligi, czyli Podbeskidziem i GKSem w poprzedniej rundzie kolejno: ledwo co zremisowaliśmy i ledwo co wygraliśmy. Oj do czego to doszło, że Podbeskidzie przyjedzie za tydzień nas lać...
PS: była tu kiedyś taka dziewczyna na forum, nie pamiętam nicka, co twierdziła, że Melikson jest nam zbędny, bo i tak nic nie daje zespołowi i się nie przykłada. Dziś to było widać
