|
@DeadOrAlive
Naprawdę oceniasz grę Sikorskiego lepiej niż grę Genkowa? Ja wiem, że jedno i drugie to dno, ale bez przesady. Pastwienie się nad Sikorskim nie ma sensu, to jasne, jednak przykro na niego patrzeć.
W ogóle - oceny chyba z kosmosu. Wilk dostał 6/10!? Cholera, może skala jest dwudziestostopniowa!
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|