Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 24.02.2013, 17:17
@DeadOrAlive

Naprawdę oceniasz grę Sikorskiego lepiej niż grę Genkowa? Ja wiem, że jedno i drugie to dno, ale bez przesady. Pastwienie się nad Sikorskim nie ma sensu, to jasne, jednak przykro na niego patrzeć.

W ogóle - oceny chyba z kosmosu. Wilk dostał 6/10!? Cholera, może skala jest dwudziestostopniowa!
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując