Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 24.02.2013, 17:15
Jak tam mecz?Sadzac po reakcjach to furory nie zrobilismy


Tak patrze w tabele i jedno mnie zastanawia. Taki Widzew. Bieda az piszczy, kadra to ligowi przecietniacy plus anonimy z zagranicy plus mlode chlopaki "znikad". Gdzie sa w tabeli? No wlasnie. A my? Zbieranina przepalacanych "gwiazdorow" plus zagraniczny kontyngent z krajow trzeciego swiata gdzie mysla, ze pilka jest kwadratowa i zero stawiania na mlodziez. Przyszlosc Wisly? Nie ma jej.Wisla tonie a Cupial z Bednarzem ciagna ją za nogi.


W tym sezonie pewnie sie jeszcze utrzymamy, bo troche jesienia punktow naciulalismy. Jednak w kolejnym sezonie jestesmy kandydatem nr 1 do spadku

Kulawikowi dalbym spokoj. Wystarczy, ze mu krzywde wyrzadzili Cupial z Bednarzem mianujac go trenerem pierwszego zespolu w sytuacji kiedy sie do tego nie nadaje. Wiadomo, ze nie odmowil bo pewnie chcial sprobowac. Cudow nie ma sie co po nim spodziewac bo jakie on ma CV trenerskie?
Kazdy sie bedzie znecal nbad Kulawikiem a mi chlopa szkoda, bo robi tyle na ile go stac. On i tak bedzie kozlem ofiarnym bo zwolnic go i obarczyc wynikami jest najlatwiej. Tak jak i wczesniejszych trenerow. Tyle ze jak wiadomo ryba psuje sie od glowy a kto jest glowa wiemy.
Poki w tym klubie nie bedzie normalnego wlasciciela, zarzadu, prezesa, doradcow itp to bedziemy swiadkami kolejnych patologii.
Odpowiedz cytując