Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 24.02.2013, 17:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O matko.
Grozi nam spadek już w tym sezonie.
W tym nie. W przyszłym Wisła będzie głównym kandydatem do spadku. Ale spaść też nie jest łatwo. Cracovi kilka lat to zajęło. Wisła być może również dłużej niż dwa lata będzie musiała dążyć do tego celu. Ale konsekwencja i determinacja w klubie jest wielka aby grać w I lidze więc szanse są duże.
Ostatnio edytowane przez thechris : 24.02.2013 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując