wolfy napisał(a):

O matko.
Grozi nam spadek już w tym sezonie.
|
W tym nie. W przyszłym Wisła będzie głównym kandydatem do spadku. Ale spaść też nie jest łatwo. Cracovi kilka lat to zajęło. Wisła być może również dłużej niż dwa lata będzie musiała dążyć do tego celu. Ale konsekwencja i determinacja w klubie jest wielka aby grać w I lidze więc szanse są duże.