Manhunt napisał(a):

|
A kto Ci ....a kupi Wisłę , która nie ma niczego prócz mistrzostw ...
|
Niczego? A stadion i potencjał kibicowski? Myślę, że dla potencjalnego inwestora to, poza stanem finansowo-prawno-własnościowym byłoby najważniejsze. W analizie SWOT obecna pozycja sportowa nie grałaby wielkiej roli.
</offtopic>