Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 24.02.2013, 16:55
jeżeli Wisła nie zmieni ustawienia na 4-4-2 to wszystkie mecze będą wyglądać tak jak do tej pory ,tylko to ustawienie wyleczy chorą grę <P.S dzięki Sobol za dobra grę

Odpowiedz cytując