Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 24.02.2013, 16:54
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, ze remis a nie przegrana bo to byłaby dopiero siara
Zgadzam się,nagonka na władze klubu nic nie daje,lepiej żebyśmy nie byli w gorszej pozycji niż przed tym meczem bo sytuacja tak zła już dawno nie była

Chciałbym żeby grupa ultrasów coś zademonstrowała podczas meczów na R22 na temat tego co się dzieje,nie chodzi o wojne z klubem ale żeby coś ruszyło bo 3 taki sezon z rzędu może być bardzo zły dla tego klubu
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując