mitmichael napisał(a):

|
Dobrze, ze remis a nie przegrana bo to byłaby dopiero siara
|
Zgadzam się,nagonka na władze klubu nic nie daje,lepiej żebyśmy nie byli w gorszej pozycji niż przed tym meczem bo sytuacja tak zła już dawno nie była
Chciałbym żeby grupa ultrasów coś zademonstrowała podczas meczów na R22 na temat tego co się dzieje,nie chodzi o wojne z klubem ale żeby coś ruszyło bo 3 taki sezon z rzędu może być bardzo zły dla tego klubu