nesta napisał(a):

Zrobiło się straszno..
Bo jeśli grają jak równy z równym, ze zbieraniną młodych, anonimowych chłopaków, to nie wiem co będzie jak przyjdzie mecz z lepszą drużyną.
Wisła nie przegrała tylko dlatego, że Bełchatów jest dramatycznie słaby i nie ma tam zupełnie nikogo do strzelania bramek.
Obawiam się, że ta plota (?) odnośnie wyników badań, może mieć coś wspólnego z rzeczywistością.
|
Tez o tym pomyslalem.Oni wygladaja wolno,same ruchy bez pilki-wszytscy stoją.Wiec to chyba nie sa ploty....
jeden Kosa wygladajak tako-wrzutki hehe nic tylko zeby tam mu Franek stał,albo Maciek.
Ogolnie to zal ogladac ten zespoł.ale to nawet nie jest zespol.Czegos mysmy to sie doczekali.......