Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 24.02.2013, 16:52
Wiecie co jest przykre ?

Przykre jest to, że normalny, uczciwy człowiek musi skończyć ciężkie studia, podczas których zdobywa ogromną wiedzę, robi po nocach projekty, siedzi na uczelni od rana do wieczora, później ciężko tyra w pracy i co... I nie zarobi 1/10 tego co dostaje Sikorska za coś co podobno jest grą w piłkę. Ten sam przeciętny człowiek ma zapewne podobne "umiejętności" piłkarskie i jakby wsadzić go do ataku Wisły zamiast Sikorskiej to nic by się nie zmieniło i tak.

Życie nie jest sprawiedliwe, to jasne, ale takim pseudo talentom w stylu Sikorskiej życze szybkiego zjazdu w swojej pożal się Boże karierze i mam szczerą nadzieję, że "piłkarskie Eldorado" skończy się wraz z koncem kontraktu w Wiśle. Ten gość ma pstro w głowie, o czym świadczą te fikuśne fryzurki jakie sobie godzinę przed meczem układa.

Ten zawodnik podobnie jak Iliev i kilku innych powinien być nieustannie wyszydzany na R22 przez okrągłe 90 minut.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując