Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 24.02.2013, 16:50
Na miejscu Kulawika zamiast wystawiac Sikorskiego, wolabym juz zasiasc na lawce nagi od pasa w dol i w przebraniu klauna od pasa w gore, bo to jednak mniejszy wstyd.
Odpowiedz cytując