|
Zrobiło się straszno..
Bo jeśli grają jak równy z równym, ze zbieraniną młodych, anonimowych chłopaków, to nie wiem co będzie jak przyjdzie mecz z lepszą drużyną.
Wisła nie przegrała tylko dlatego, że Bełchatów jest dramatycznie słaby i nie ma tam zupełnie nikogo do strzelania bramek.
Obawiam się, że ta plota (?) odnośnie wyników badań, może mieć coś wspólnego z rzeczywistością.
|