Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 24.02.2013, 16:47
Zrobiło się straszno..

Bo jeśli grają jak równy z równym, ze zbieraniną młodych, anonimowych chłopaków, to nie wiem co będzie jak przyjdzie mecz z lepszą drużyną.
Wisła nie przegrała tylko dlatego, że Bełchatów jest dramatycznie słaby i nie ma tam zupełnie nikogo do strzelania bramek.

Obawiam się, że ta plota (?) odnośnie wyników badań, może mieć coś wspólnego z rzeczywistością.
Odpowiedz cytując