Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 24.02.2013, 16:42
Uff dramat,piłka nożna to sport,który ogląda się dla przyjemności,nie jestem pewien czy to była piłka nożna ale ciekawe to to napewno nie było

Chciałoby się ich za coś pochwalić ale naprawdę nie ma za co a 30 paro letnich stoperów tuż przed końcem kariery nie ma co chwalić

Drużyna bez przyszłości,jak grali tak grają i to się nie zmieni,raz przegramy a raz fartownie wygramy ale większego sensu ta gra nie ma

PS: Wstawali na obozach o 6 nad ranem ale żadnego efektu nie ma,przygotował ich kolejny trener i kolejny nic nie zmienia na lepsze,czas budować nową drużyne,nową ekipe zarządzającą tym klubem
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 24.02.2013 o godz. 16:48.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując