Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 24.02.2013, 16:42
Quorth napisał(a):Wyświetl post
Graliśmy ze zbieraniną młodych chłopaków z Bełchatowa, który już de facto spadł z ligi. Kosa i Iliev cooooś tam grali...reszta sabotowała.
Przyłączam się do prośby. T. Kulawik jeśli czytasz to forum podaj się do dymisji. To kpina, że jesteś trenerem Wisły
Nie znęcajcie się nad wynajętym kaskaderem do zbierania kopów. Przecież jak on się poda do dymisji, to wróci do ME albo zakręci się gdziekolwiek, bo mu to obiecali gdy proponowali mu tę robotę. Co nam da jego dymisja, skoro nikt za niego nie przyjdzie.
Odpowiedz cytując