Quorth napisał(a):

Graliśmy ze zbieraniną młodych chłopaków z Bełchatowa, który już de facto spadł z ligi. Kosa i Iliev cooooś tam grali...reszta sabotowała.
Przyłączam się do prośby. T. Kulawik jeśli czytasz to forum podaj się do dymisji. To kpina, że jesteś trenerem Wisły
|
Nie znęcajcie się nad wynajętym kaskaderem do zbierania kopów. Przecież jak on się poda do dymisji, to wróci do ME albo zakręci się gdziekolwiek, bo mu to obiecali gdy proponowali mu tę robotę. Co nam da jego dymisja, skoro nikt za niego nie przyjdzie.