Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 24.02.2013, 16:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O matko.
My i Bełchatów to ten sam poziom.
Dodajmy poziom środka I ligi.

W świetle wczorajszego meczu PBB trzeba sobie jasno powiedzieć. Spotkały sie dwie drużyny, które na dziś są głównymi kandydatami do spadku.

Nie ma nic i nie ma nawet o czym pisać.
Najmniejszego promyczka nadziei, jednego zawodnika który by błysnął. Jedna akcja na poziomie na cały mecz.

Jedyny pozytyw to, że nie przegraliśmy.

Bednarz jak przyszedł powiedział, że (zapewne takie cele dostał od Cupiała) nie interesuje go poziom sportowy chodzi tylko o zrównoważenie budżetu.
Po roku pracy pierwszą część obietnicy zrealizował z nawiązką. O zrównoważeniu budżetu na razie nie słychać. I raczej nie widać, żeby to miało się zrealizować.
Odpowiedz cytując