|
Kulawik po meczu-"Absencja Garguły i czerwona kartka dla Głowackiego pokrzyżowała nam szyki.Graliśmy bardzo dobrze,piłka chodziła jak po sznurku,mieliśmy bardzo dużo sytuacji,zabrakło tylko kropki nad "i".Mam nadzieje ,że napastnicy się odblokują już w czwartek.Jak pokazał ten mecz fizycznie jesteśmy przygotowani wspaniale."
|