Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 24.02.2013, 16:35
Kulawik po meczu-"Absencja Garguły i czerwona kartka dla Głowackiego pokrzyżowała nam szyki.Graliśmy bardzo dobrze,piłka chodziła jak po sznurku,mieliśmy bardzo dużo sytuacji,zabrakło tylko kropki nad "i".Mam nadzieje ,że napastnicy się odblokują już w czwartek.Jak pokazał ten mecz fizycznie jesteśmy przygotowani wspaniale."
Odpowiedz cytując