Wyświetl pojedynczy post
krzycho90tswns
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 24.02.2013, 16:32
Skoro tak zagralismy z ostatnio druzyna ciekawe co bedzie dalej .Gra fatalna w przodzie zero zrozumienia w grze z przodu fatalna gra w obronie zero odbioru pilki w drugiej lini zero przemyslanych zmian zadnej organizacji gry
potrafilismy rozegrac klepe z rzutu roznego pod wlasne pole karne z taka gra jak dzis to niewiem czy nie byli nysmy w dole ale 1 ligi
Odpowiedz cytując