Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 24.02.2013, 16:29
Całe szczęście, że Sobolewski tego nie strzelił, bo bardzo byśmy w ten sposób skrzywdzili Bełchatów, który gra za darmo... Powiem więcej, ja myślę, że nie zasłużyliśmy nawet na ten 1 pkt.
Odpowiedz cytując