Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 24.02.2013, 16:28
Kompromitacja.

Pomijając już to, że ta drużyna nie potrafi grać w chwili obecnej w piłkę nożną, to tacy gracze jak Sikorski oraz Wilk byli dzisiaj w nic nie graniu wybitni. Czysty sabotaż tych dwóch panów. Iliev czy Małecki zresztą również.

Paradoksalnie, Głowacki zagrał całkiem niezły mecz. Czerwona kartka taka +/- na granicy, nie mniej do tej 84 minuty był najlepszy na boisku (co prawda to cień dawnego Głowy, ale nie w tym rzecz). Szkoda tylko, że środkowy obrońca jest najlepszy w drużynie przeciwko... outsiderowi ligi.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując