|
Kulawik podaj się do dymisji, czym szybciej tym lepiej. Bełchatów przeprowadził więcej składnych akcji a piłkarzy nie ma lepszych. Małecki i Sikorski to powinni zejść z boiska po pierwszej połowie i trafić co najwyżej do Młodej ekstraklasy na dłuższy czas. To było symulowanie gry przez cały czas jak przebywali na boisku.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
|