danpe_ napisał(a):

|
Te nieroby mają jedne z najlepszych kontraktów w lidze.
|
Które nie są wypłacane, co jeszcze wczoraj potwierdził Wilk w wywiadzie. Można truć w gazecie, że podczas meczu nie myślą o pensjach tylko grają, ale nie oszukujmy się. Przebudowa drużyny powinna się zacząć od wypłacenia wszystkim należności, bo nie płacić kopaczom a potem wielce jeździć do Turcji to i nawet ja bym potrafił.
Kablarz jeździł na obóz i jeździł do Tallina, jeździł jeden ch.uj gięty wie gdzie jeszcze, ale zanim pojmie co odpier.dala z tym klubem to chyba miną ze dwa pontyfikaty.